🖺 UX Designer / Analityk biznesowy 📺

Workplace:

Remote/ Hybrid Poznań

Monthly salary:

9 500 – 14 000 PLN netto B2B

Do naszego zespołu Design poszukujemy osobę z umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie projektowania aplikacji i analizy biznesowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się rozwojem naszych produktów i projektowaniem wdrożeń na nich opartych.

Obowiązki na stanowisku

  • rozmowy i warsztaty z klientem w celu doprecyzowania projektu
  • analiza i tworzenie wymagań (opisów funkcjonalnych) na potrzeby realizacji funkcjonalności przez programistów
  • tworzenie dokumentacji UX i dokumentacji funkcjonalnej dla programistów
  • przygotowywanie funkcjonalnych projektów aplikacji do oglądania telewizji i wideo przez Internet – m.in. na strony www, aplikacje na urządzenia mobilne i na telewizory
  • współpraca z programistami, testerami i projekt menadżerami w toku realizacji projektów
  • research, badania i testowanie rozwiązań z użytkownikami
  • prace konfiguracyjne przygotowujące aplikacje dla klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu (min. 3 lata)
  • swobodna komunikacja z klientami oraz programistami
  • bardzo dobra znajomość Figmy
  • umiejętność projektowania interakcji i rozwiązań z zakresu użyteczności aplikacji
  • samodzielność w realizacji projektu
  • dobra organizacja pracy
  • płynny język angielski
  • doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi
  • portfolio prezentujące umiejętności projektowania interfejsów aplikacji.

Mile widziane:

  • znajomość Jira/ Confluence
  • znajomość zagadnień związanych z dystrybucją i przetwarzaniem wideo.

Remote working

You can work from home, from the office or hybrid. In practice, this means that, according to your preferences, you will use remote work or an office in Poznań (https://justjoin.it/brands/story/insys-video-technologies) with a great location and a cool atmosphere. We will be happy to talk about the details in a meeting.

Co nas wyróżnia

Tworzymy nowoczesne rozwiązania z zakresu streamingu wideo w Internecie – dzięki nam miliony użytkowników w Polsce i za granicą mogą oglądać ulubione kanały live, filmy, seriale i inne treści VOD na różnych urządzeniach (web, Android, iOS, Amazon Fire TV… lista jest długa).

Nasze wdrożenia są oparte o wewnętrze, ciągle rozwijane produkty i moduły -> nasze rozwiązania są projektowane do ponownego wykorzystania w przyszłości (nie jednorazowe projekty) oraz cechują się dużą elastycznością.

A poza tym…

  • Praca w elastycznych godzinach pracy.
  • Praca zdalna lub z biura w zależności od preferencji.
  • Współpracujemy z zagranicznymi (głównie) i polskimi klientami.
  • Współpracujemy z zespołem AWS w celu wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Świetne benefity jak dostęp do pracowniczego DEMO InsysGO (kliknij) czy platformy Mindgram (kliknij) (well-being for you and your partner) i więcej (kliknij)!

Zapewniamy

  • niepowtarzalną i bardzo pozytywną atmosferę pracy,
  • realizację rozwoju zaawansowanych technologicznie produktów i modułów, które są wdrażany na całym świecie we współpracy z AWS,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia,
  • nowoczesne biuro,
  • benefity.

Po złożeniu przez Ciebie aplikacji

  • wnikliwie się z nią zapoznamy,
  • do wybranych osób (które wg. naszego przekonania będą najbardziej dopasowane do potrzeb naszej organizacji na tym stanowisku) zadzwonimy i umówimy się na spotkanie (do dwóch tygodni – zwykle znacznie wcześniej)
  • po spotkaniach podejmiemy decyzję, z kim chcemy nawiązać współpracę,
  • kontaktujemy się ze wszystkimi osobami z którymi umówiliśmy się na spotkanie i omawiamy naszą decyzję.

Interested?

Send your resume via Google form.

For organisational reasons, sending your application via this form makes our work easier.

However, if you do not have a Google account (necessary due to the need to attach a file in this form), please send your application to praca@insys.pl. The subject line of the email should include the name of the position you are applying for.