User Experience & User Interface Designer

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy: Poznań

Insys jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez sieć internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

Nasz ponad 50-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obowiązki na stanowisku

  • Współpraca z klientami zewnętrznymi (w oparciu o nasze produkty)
  • Współpraca z działem marketingowym i sprzedażowym
  • Współpraca z zespołem deweloperskim, aby projekt został dopięty na ostatni guzik
  • Rozwój naszych produktów, dbanie o ich spójność i najwyższą jakość
  • Projektowanie interakcji i makiet aplikacji na różnym poziomie szczegółowości: koncepcje, szkice, user flow, makiety/prototypy,
  • Projektowanie UI dla docelowego wyglądu aplikacji (strony www, aplikacje mobilne, aplikacje na telewizory)
  • Tworzenie ciekawych, nowoczesnych i łatwych w obsłudze aplikacji na www, urządzenia mobilne Android i iOS oraz na telewizory.
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji UX i dokumentacji funkcjonalnej dla programistów

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość Adobe XD
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop
  • Znajomość Axure
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji www i mobilnych oraz innych rozwiązań cyfrowych
  • Szeroka wiedza z zakresu UX
  • Umiejętność zaprojektowania estetycznego wyglądu aplikacji, spełniającego założenia UX
  • Portfolio prezentujące umiejętności projektowania interfejsów aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pasujesz do naszego zespołu, jeżeli:

  • Lubisz słodycze – jemy je często i chętnie
  • Lubisz się śmiać i żartować (z siebie i z innych)

Oprócz możliwości wpływu na przyszłość telewizji, oferujemy

  • Pensję: x zł – y zł brutto ( UoP lub ekwiwalent B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wspólne gry (planszówki, turnieje fifa) i imprezy integracyjne
  • Nowoczesne biuro w centrum Poznania – 3 minuty od dworca Poznań Główny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@insys.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Insys Video Technologies sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko, a także przyszłych rekrutacji.”