Specjalista ds. Zapewniania Jakości Oprogramowania

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie miesięczne: 6 100 zł – 8 100 zł netto B2B lub 5 100 zł – 6 800 zł brutto UoP

Do naszego zespołu Zapewnienia jakości poszukujemy osobę z umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie testowania oprogramowania. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości w rozwoju naszych produktów i wdrożeń na nich opartych. Liczymy na osobę doświadczoną, która będzie zdolna wnieść do zespołu pomysły i rozwiązania w zakresie testowania wdrożeń produktów.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów wideo OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez Internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

Nasz ponad ~70-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Jesteśmy liderem dostarczania rozwiązań OTT dla branży wideo i telewizji. U nas możesz tworzyć portale, z których korzystają Twoi sąsiedzi i rodzina. Z nami będziesz pracować dla największych dostawców wideo w Polsce i zagranicą.

Sprawdź nasze wybrane wdrożenia z których jesteśmy dumni.

(Mając na uwadze bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich oraz dbając o to by zminimalizować ryzyko wpływu pandemii na naszą firmę, podjęliśmy decyzję o pracy zdalnej. Praca z biura jest możliwa tylko z uwzględnieniem konkretnych środków ostrożności. Zakładamy, że po powrocie do biura będzie możliwa częściowa praca zdalna – szczegóły przedstawimy na spotkaniach.)

Co nas wyróżnia:

  • tworzymy produkt – nasze rozwiązania nie są jednorazowe i cechują się dużą elastycznością,
  • kładziemy nacisk na uniwersalność naszego rozwiązania,
  • tworzymy rozwiązania dla klientów polskich i zagranicznych,
  • stykamy się z różnymi technologiami, także z tymi w fazie beta aby je rozpoznać,
  • współpracujemy z zespołem AWS w celu wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań,
  • nasze aplikacje dostępne są na wielu platformach: strony web, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV…,
  • kładziemy nacisk na jakość, wydajność oraz użyteczność naszych rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji testowej w ramach zespołu projektowego, w tym scenariuszy testowych, planu testów, strategii,
  • przeprowadzanie testów manualnych aplikacji webowych, mobilnych i Smart TV i raportowanie ich wyników,
  • tworzenie i aktualizowanie testów automatycznych,
  • konfiguracja środowisk testowych,
  • rejestracja wykrytych błędów,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • komunikacja z klientem w języku angielskim,
  • współpraca z pozostałymi zespołami.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość standardów testowania oprogramowania,
  • praktyczna znajomość procesu tworzenia dokumentacji testowej w oparciu o wymagania biznesowe i techniczne,
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami: Jira, Confluence,
  • doświadczenie w automatyzacji testów przy użyciu narzędzi/języka: TestCafe, VisualStudio, SoapUI, Git, Bitbucket, JavaScript,
  • komunikatywność i samoorganizacja na wysokim poziomie,
  • umiejętność pracy w zespole i analitycznego myślenia.

Zapewniamy:

  • pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyższych standardów,
  • możliwość rozwoju zawodowego starając się uwzględniać Twoje preferencje,
  • jasne zasady wynagrodzeń,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia,
  • nowoczesne biuro w centrum Poznania – 3 minuty od dworca Poznań Główny,
  • obecnie praca zdalna, docelowo w trybie częściowo zdalnym,
  • realizację pionierskich projektów na wielu platformach,
  • benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@insys.pl.