Frontend Developer (React.js)

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy:

Remote/ Hybrydowo Poznań

Wynagrodzenie miesięczne:

12 500 – 18 000 PLN netto B2B lub 10 500 – 15 000 PLN brutto UoP

Do naszego Chapteru Frontend poszukujemy Programisty FRONTEND (React.js) z komercyjnym doświadczeniem (min. 2 lata). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się tworzeniem nowoczesnych aplikacji streamingowych dla przeglądarek internetowych, SmartTV (webos, tizen), Chromecast, XBox, HbbTV.

Dołączysz do grona bardzo doświadczonych programistów chętnych do pomocy i dzielenia się wiedzą. Będziesz rozwijać się przy realizacji bardzo ciekawych projektów, którymi będzie można się pochwalić 🙂. Projekty te bazują na filarach naszego flagowego produktu jakim jest InsysGO – jest to rozwiązanie end-to-end dla firm, które chcą wdrożyć własną platformę streamingową (netflix a’like).

Nasz stack technologiczny

  • React, Redux,
  • Babel, webpack,
  • ESLint, stylelint, Jest,
  • Docker.

Obowiązki na stanowisku

  • Rozwój aplikacji webowych naszych produktów i wdrożeń.
  • Pomoc w utrzymaniu i organizacji dobrej jakości kodu.
  • Przeglądanie kodów członków zespołu i udzielanie informacji zwrotnej opartej o “code review”.
  • Współpracę z innymi członkami zespołu (rozwój produktu i wdrożenia) oraz chapteru frontend (rozwój kompetencji).

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6),
  • bardzo dobra znajomość React i Redux,
  • dobra znajomość HTML, CSS,
  • znajomość współczesnych trendów i technik programowania frontend’u,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Git.

Mile widziane

  • umiejętność programowania funkcyjnego,
  • node.js
  • webpack,
  • npm/yarn,
  • znajomość zagadnień związanych ze streamingiem video (dash.js),
  • znajomość platform SMART TV (Tizen, WebOS, etc).

Praca zdalna

Możesz pracować z domu, z biura lub hybrydowo. W praktyce oznacza to, że zgodnie z Twoimi preferencjami będziesz korzystać z pracy zdalnej lub z biura w Poznaniu (https://justjoin.it/brands/story/insys-video-technologies) w świetnej lokalizacji i z fajnym klimatem. O szczegółach chętnie opowiemy na spotkaniu.

Co nas wyróżnia

Tworzymy nowoczesne rozwiązania z zakresu streamingu wideo w Internecie – dzięki nam miliony użytkowników w Polsce i za granicą mogą oglądać ulubione kanały live, filmy, seriale i inne treści VOD na różnych urządzeniach (web, Android, iOS, Amazon Fire TV… lista jest długa).

Nasze wdrożenia są oparte o wewnętrze, ciągle rozwijane produkty i moduły -> nasze rozwiązania są projektowane do ponownego wykorzystania w przyszłości (nie jednorazowe projekty) oraz cechują się dużą elastycznością.

A poza tym…

  • Praca w elastycznych godzinach pracy.
  • Praca zdalna lub z biura w zależności od preferencji.
  • Współpracujemy z zagranicznymi (głównie) i polskimi klientami.
  • Współpracujemy z zespołem AWS w celu wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Świetne benefity jak dostęp do pracowniczego DEMO InsysGO (kliknij) czy platformy Mindgram (kliknij) (well-being for you and your partner) i więcej (kliknij)!

Zapewniamy

  • niepowtarzalną i bardzo pozytywną atmosferę pracy,
  • realizację rozwoju zaawansowanych technologicznie produktów i modułów, które są wdrażany na całym świecie we współpracy z AWS,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia,
  • nowoczesne biuro,
  • benefity.

Po złożeniu przez Ciebie aplikacji

  • wnikliwie się z nią zapoznamy,
  • do wybranych osób (które wg. naszego przekonania będą najbardziej dopasowane do potrzeb naszej organizacji na tym stanowisku) zadzwonimy i umówimy się na spotkanie (do dwóch tygodni – zwykle znacznie wcześniej)
  • po spotkaniach podejmiemy decyzję, z kim chcemy nawiązać współpracę,
  • kontaktujemy się ze wszystkimi osobami z którymi umówiliśmy się na spotkanie i omawiamy naszą decyzję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@insys.pl.