Junior Support Engineer

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy:
Remote/ Hybryda – Poznań
Wynagrodzenie miesięczne:
xxx

Do naszego zespołu poszukujemy miłośnika nowych technologii. Forma współpracy do ustalenia zgodnie z preferencjami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i wsparcie naszych wdrożeń w ramach naszego zespołu dedykowanego do tej części naszej działalności.

Obowiązki na stanowisku

Dajemy możliwość rozwinięcia umiejętności – pod okiem doświadczonych kolegów – w technologiach, których wdrażamy nasze produkty, w tym: AWS, Networking, Python, Bash/ Powershell, bazy danych, Elasticsearch-Logstash-Kibana. Do tego potrzebna jest już podstawowa znajomość części z wymienionych technologii. Będziesz odpowiedzialny /-a za:

  • nadzór i monitorowanie utrzymywanych systemów informatycznych,
  • procesowanie i obsługa zgłoszeń Service Desk,
  • współpracę z drugą linią wsparcia,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur utrzymaniowych,
  • współpracę z serwisami firm trzecich,
  • proaktywne serwisowanie utrzymywanych systemów.

Wymagania

Szukamy pasjonata, który jest na początku swojej ścieżki zawodowej w IT, który /-a posiada:

  • umiejętność samodzielnego testowania systemów informatycznych i aplikacji,
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania i usuwania usterek w systemach,
  • gotowość do pełnienia dyżurów oraz pracy w godzinach nocnych,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie o profilu IT lub pokrewnym,
  • znajomość Jira, Confluence,
  • znajomość aplikacji do monitorowania systemów IT,
  • umiejętność pisania skryptów Python, Bash,
  • doświadczenie w budowaniu IaaC, np. z użyciem Terraform, Ansible, CloudFormation,
  • doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi i bazami danych,
  • znajomość zagadnień związanych z dystrybucją i przetwarzaniem wideo (OTT).

Co nas wyróżnia

  • Tworzymy nowoczesne rozwiązania z zakresu streamingu wideo w Internecie – dzięki nam użytkownicy w Polsce i zagranicą mogą oglądać ulubione kanały live, filmy, seriale i inne treści VOD na różnych urządzeniach (web, Android, iOS, Amazon Fire TV… lista jest długa).
  • Tworzymy produkt – nasze rozwiązania nie są jednorazowe i cechują się dużą elastycznością.
  • Praca w elastycznych godzinach pracy.
  • Praca zdalna lub z biura w zależności od preferencji.
  • Współpracujemy z zagranicznymi (głównie) i polskimi klientami.
  • Współpracujemy z zespołem AWS w celu wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Zapewniamy

  • niepowtarzalną i bardzo pozytywną atmosferę pracy,
  • realizację rozwoju zaawansowanego technologicznie produktu, który jest wdrażany na całym świecie we współpracy z AWS,
  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (w tym płatne dni niedostępności na B2B),
  • nowoczesne biuro,
  • benefity.

Możesz pracować z domu, z biura lub hybrydowo. W praktyce oznacza to, że zgodnie z Twoimi preferencjami będziesz korzystać z pracy zdalnej lub z biura w Poznaniu w świetnej lokalizacji i fajnym klimatem. O szczegółach chętnie opowiemy na spotkaniu.

Po złożeniu przez Ciebie aplikacji…

  • wnikliwie się z nią zapoznamy,
  • do wybranych osób (które wg. naszego przekonania będą najbardziej dopasowane do potrzeb naszej organizacji na tym stanowisku) zadzwonimy i umówimy się na spotkanie – (do dwóch tygodni – zwykle znacznie wcześniej),
  • (dla wybranych rekrutacji) po spotkaniach wybieramy 2-3 osoby najbardziej dopasowane do ludzi w Insys oraz do potrzeb stanowiska i przeprowadzamy z nimi drugie spotkanie (zwykle krótsze),
  • po spotkaniach podejmiemy decyzję, z kim chcemy nawiązać współpracę,
  • kontaktujemy się ze wszystkimi osobami z którymi umówiliśmy się na spotkanie i przedstawiamy decyzję.

InsysHCM – szablon wersja 13.01

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@insys.pl.