Inżynier wsparcia sprzedaży

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy: Poznań

Insys jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez sieć internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

Nasz ponad 50-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Do naszego zespołu Sprzedaży poszukujemy osoby z wiedzą techniczną z obszaru technologii internetowych.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie kompleksowych wycen kosztowych realizacji projektów
  • tworzenie ofert biznesowych, w szczególności identyfikacja potrzeb klienta, dobór odpowiednich produktów, urządzeń oraz typów i ilości licencji
  • doradztwo techniczne dla klientów, ustalanie szczegółów technicznych w procesie przygotowania oferty
  • ścisła współpraca z key account managerami, architektami rozwiązań oraz działem infrastruktury
  • przygotowywanie materiałów technicznych dla zespołu sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z partnerami firmy
  • współpraca z producentami i dystrybutorami rynku IT
  • bieżące uzupełnianie wiedzy w zakresie rozwiązań i technologii posiadanych w ofercie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) umożliwiająca bieżącą komunikację z zagranicznymi dostawcami
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki informatyczne
  • znajomość reguł ofertowania
  • znajomość zagadnień z obszaru Internetu i oprogramowania
  • orientacja w świecie nowych technologii internetowych i branży IT
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
  • skrupulatność i terminowość
  • elastyczność, inicjatywa i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.

Dodatkowym atutem będą

  • znajomość branży OTT
  • znajomość rozwiązań chmurowych

Zapewniamy

  • ciekawe projekty z liderami rynków, głównie z obszarów wideo,
  • pracę w dobrze zarządzanej i nowoczesnej firmie,
  • możliwość kształtowania swojego środowiska pracy,
  • komfortowe warunki pracy,
  • stały rozwój i szkolenia,Nowoczesne biuro w centrum Poznania – 3 minuty od dworca Poznań Główny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@insys.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Insys Video Technologies sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko, a także przyszłych rekrutacji.”