Cloud Solutions Engineer

W chwili obecnej brak wolnych wakatów…

Bardzo cieszymy się, że trafiłeś na tę stronę. Może to oznaczać, że chciałabyś/ chciałbyś nawiązać współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe osoby a każda osoba na pokładzie wzbogaca InsysVT. Niestety obecnie nie prowadzimy aktywnie rekrutacji. Jeśli mimo to chciałbyś zostawić kontakt do siebie to napisz proszę na adres: praca@insys.pl.

Miejsce pracy: Poznań/ Warszawa
Wynagrodzenie miesięczne: x

Insys jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów wideo OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez sieć internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

Nasz ponad 50-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie infrastruktury chmurowej i hybrydowej środowisk IT dla serwisów aplikacyjnych oferowanych przez Spółkę
  • Rozwój infrastruktury serwisów, platformy video, narzędzi do monitorowania i nadzorowania środowisk
  • Optymalizowanie infrastruktury serwisów pracujących i utrzymywanych w firmie
  • Współpraca z PM / IT / DEV przy realizacji wdrażanych projektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość platformy chmurowej Amazon Web Services
  • Bardzo dobra znajomość CloudFormation
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z systemami Linux i Microsoft Windows, bazami danych PostgreSQL, Microsoft SQL Server, serwerami WEB Apache, Nginx, IIS
  • Znajomość zagadnień sieciowych i bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie

  • Wiedza poparta certyfikatami inżynierskimi AWS i innymi
  • Znajomość innych rozwiązań platform chmurowych – Azure, GCP
  • Znajomość rynku rozwiązań do streamingu video OTT, IPTV, DRM
  • Znajomość rozwiązań sprzętowych: serwery, macierze, urządzenia sieciowe
  • Doświadczenie w pracy jako administrator, inżynier systemowy

Zapewniamy

  • pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów z najlepszymi partnerami w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
  • okazję do rozwoju zawodowego
  • nowoczesne biuro w centrum Poznania (3 minuty od dworca Poznań Główny) oraz dogodnej lokalizacji w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@insys.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Insys Video Technologies sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko, a także przyszłych rekrutacji.”